Szczoteczka Evalyn®Brush
Szczoteczka Evalyn®Brush to urządzenie sterylne,  umożliwiające przeprowadzenie testu w warunkach domowych. Za pomocą szczoteczki
Evalyn®Brush można łatwo i bezboleśnie pobierać materiał komórkowy z pochwy. Ten materiał może zostać później poddany analizie w profesjonalnym laboratorium.

Ważne uwagi
• Nie używać, jeśli opakowanie szczoteczki Evalyn®Brush jest uszkodzone ani po upływie terminu przydatności.
• Nie używać podczas menstruacji.
• Nie używać w ciąży ani przez trzy miesiące po zakończeniu ciąży.
• Nie używać żadnych produktów dopochwowych przez co najmniej dwa dni przed użyciem szczoteczki Evalyn®Brush. Można normalnie używać dopochwowych środków antykoncepcyjnych, prezerwatyw oraz środków nawilżających na bazie wody.
• Wyłącznie do jednorazowego użytku.
• Ponowne użycie może skutkować zakażeniem lub nieprawidłową diagnozą.

Poniższe instrukcje dotyczą używania szczoteczki Evalyn®Brush.

Grafika mycia rąk

Krok 1.

Przed użyciem umyj ręce.

Szczoteczka Evalyn®Brush wyjmowana z opakowania

Krok 2.

Wyjmij szczoteczkę Evalyn®Brush z opakowania. Nie wyrzucaj opakowania, gdyż będzie ono potrzebne do wysłania szczoteczki Evalyn®Brush do laboratorium po użyciu.

Evalyn Brush

Krok 3.

Ściśnij boki różowej nasadki za pomocą kciuka i packa wskazującego w celu jej zdjęcia ze szczoteczki Evalyn®Brush. Pamiętaj, aby nie dotykać rękami białych włosków szczoteczki Evalyn®Brush!

Grafika kobiety pobierającej materiał

Krok 4.

Pobieraj próbkę w pozycji stojącej. Zapewnij sobie wygodne podparcie (takie jak np. do wkładania tamponu).

Grafika kobiety pobierającej materiał

Krok 5.

Rozchyl jedną ręką wargi sromowe, a drugą wprowadź szczoteczkę Evalyn®Brush do pochwy, aż skrzydełka zetkną się z wargami sromowymi.

Grafika pobierania materiału

Krok 6.

Przytrzymuj przezroczystą obudowę jedną ręką, a drugą dociśnij różowy uchwyt w kierunku przezroczystej obudowy. Gdy szczoteczka znajdzie się we właściwym położeniu z różowym uchwytem przy obudowie, usłyszysz i poczujesz kliknięcie.

Pobieranie materiału do badania

Krok 7.

Obróć różowy uchwyt o pięć obrotów w tym samym kierunku. Po każdym obrocie usłyszysz kliknięcie. Kliknięcia będą pomocne w liczeniu obrotów. Po pięciokrotnym obróceniu uchwytu ostrożnie wyjmij szczoteczkę Evalyn®Brush.

Szczoteczka Evalyn®Brush

Krok 8.

Przytrzymuj przezroczystą obudowę jedną ręką, a drugą pociągnij różowy uchwyt, aż biała szczoteczka schowa się w obudowie. Podczas wykonywania tej czynności nie dotykaj szczoteczki Evalyn®Brush powyżej skrzydełek.

Szczoteczka Evalyn®Brush

Krok 9.

Przytrzymaj przezroczysty koniec tak, aby biała szczoteczka nie wysunęła się ponownie. Umieść różową nasadkę z powrotem na szczoteczce Evalyn®Brush za pomocą kciuka i palca wskazującego. Po prawidłowym założeniu usłyszysz kliknięcie.

Szczoteczka Evalyn®Brush wyjmowana z opakowania

Krok 10.

Umieść szczoteczkę Evalyn®Brush z powrotem w opakowaniu.

Szczoteczka Evalyn®Brush wkładana do koperty

Krok 11.

Umieść opakowanie zawierające szczoteczkę Evalyn®Brush w dostarczonej plastikowej torebce i zamknij torebkę.

Grafika kartek

Krok 12.

Użyj koperty zwrotnej w celu wysłania plastikowej torebki zawierającej szczoteczkę Evalyn®Brush i wszystkich wymaganych informacji.

Shopping Cart